Tři branky v pěti minutách rozhodly zápas Hané se Zdětínem.

Autor: Oldřich Lošťák <(at)>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 22. 05. 2017

TJ Haná Prostějov – TJ.Sokol Zdětín  5:1 (1:0)

Branky :  45.Gábor, 58.Marek Holomek, 60.Hodulák, 62.Strouhal, 81.Zatloukal – 57.Lubomír Keluc

Rozhodčí : Procházka – Bureš, Lošťák     ŽK :  Zdráhal (Z)   Diváků : 67

Sestava TJ Haná Prostějov :  Lošťák – Vyskočil, Trnavský, Martin Kolář, Světlík – Marek Holomek

(61.Strouhal), Krupička, Hodulák, Dominik Holomek (70.Ondráček) – Gábor, Zatloukal (81.Ociepka)

Trenér  :  Daniel Kolář

V zápase mezi lídrem  a posledním týmem tabulky okresu se dlouho nemohli hráči Hané prosadit. Pokud  se dostali do šance, tak brankář Menšík byl vždy připraven. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek tak domácí Gábor hlavičkou poslal Hanáky do vedení. Hosté kontrovali v 57.minutě, krásnou střelou Lubomíra Keluce  k tyči . Poté se však Hanákům podařil husarský kousek a během pěti minut vstřelili tři branky !   A to byl na hřišti Strouhal necelou minutu  ! ! To byl skvělý tah trenéra Dana Koláře !  V 81.minutě uzavřel skóre zápasu na 5:1  Zatloukal.  Příští neděli 28.5.2017 nastoupí Hanáci v 16.30 hodin ve Ptení.  Ať žije Haná !  Haná je věčná !