Hanáci vezou body i ze Ptení.

Autor: Oldřich Lošťák <(at)>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 29. 05. 2017

FC Ptení – TJ  Haná Prostějov   0:2  (0:0)  Branky : 48. Marek Holomek, 65. Světlík    Rozhodčí : Odehnal – Knoll, Procházka    ŽK : Kohout, Holinka – Martin Kolář     Diváků  :   80

Sestavy mužstev.  FC  Ptení :  Hon – Kohout (84. Lang), Peterka, Vyroubal, Látal – Šmída(62.Jergl), Nevrla, S.Doležel( 67. M. Doležel), Holinka – Dospiva (84.Musil), J. Sekanina (58.Horák)     Trenér  : Roman Minx       TJ Haná Prostějov  :  Lošťák – Trnavský (77.Jančiar), Ohlídal, Martin Kolář, Světlík – Marek Holomek (72.Dominik Holomek), Mašík, Hodulák ( 65.Jakub Novák), Krupička – Zatloukal (80.Strouhal), Gábor.  Trenér :  Daniel Kolář

Hanáci se za  „ parné „ neděle utkali na „ betonu „  ve  Ptení s místním FC. Už v první minutě jsme mohli jít do vedení,  ale Gábor nedal tutovku. Celý poločas se hrálo na jednu branku, ale šance hostující  hráči budˇ neproměnili nebo je brankář zneškodnil. Až ve druhém poločase ve 48.minutě se krásně trefil mezi Honovy tyče Marek Holomek a hosté šli do vedení. Domácí se po rozehrávce snažili překvapit Kolju v brance, ale ten míč odražený od břevna následně vytěsnil mimo branku. V 65.minutě obstřelil Světlík domácí obranu i s gólmanem a tak se tři body stěhují na Hanou. V příštím kole hrajeme v sobotu 3.června v Olšanech.