Autor: Oldřich Lošťák <(at)>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 06. 06. 2017

TJ Sokol Olšany – TJ Haná Prostějov  0:5 (0:1)

Branky : 23.,59.,60 a 63. Patrik Gábor, 69.Miloš Krupička

Rozhodčí :  Krátký – Protivánek, Keluc     Diváků : 110     ŽK : Elner (O)

Sestava  TJ Haná Prostějov  :   Lošťák  - Trnavský, Ohlídal (68.Jančiar),

Martin Kolář, Světlík – Marek Holomek (68.Dominik Holomek), Hodulák,

Mašík (64.Jakub Novák), Krupička – Zatloukal (70.Strouhal), Gábor (70.Křížek)

Trenér : Daniel Kolář

V předposledním kole okresního přeboru v kopané nastoupili  Hanáci na hřišti Olšan.V důsledku havárie polského kamiónu na dálnici a několika uzavírek, trvala cesta k zápasu poněkud déle a také obrovské vedro hráčům odčerpávalo hodně sil. Celý první poločas se Hanáci snažili překonat domácího gólmana Bačíka, ale pouze  Gáborovi se to povedlo ve 23.minutě po  krásné hlavičce. První patnáctiminutovka druhého poločasu opět přinesla několik gólových šancí hostí, ale stav 1 :0 vydržel až do 59.minuty. Poté hráči Hané využili rychlých nohou  Patrika  Gábora , který třemi „ slepenými „ góly ve čtyřech minutách rozhodl o osudu zápasu. Utekl domácím obráncům, obešel i bezmocného brankáře a pohodlně do prázdné branky skóroval. Ještě v 69.minutě hostující Krupička zakulatil skóre na 5:0 pro Hanáky. A tak před posledním zápasem v sobotu 10.6.2017 v 16.30 hodin na umělce s fotbalisty Výšovic, přebývá Haná stále na prvním místě.  Na záda jí však  stále dýchají fotbalisté z Vrahovic !  Přijďte tedy Hanou povzbudit !   Haná je věčná !  Haná je nesmrtelná !