Hanáci po heroickém výkonu ve 2 .poločase, otočili výsledek zápasu s Horními Moštěnicemi.

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Muži A, Vydáno dne: 17. 10. 2017

Haná Prostějov  -  TJ Sokol Horní Moštěnice   5:4   (pen.4:2)  (1:3)

Branky :   11., 60. a  68. Gábor (pen.), 88.Jančiar  - 7. Vašinka, 34.Ďopan, 42.Zedek, 64.Karas

Rozhodčí  :   Šmíd -  Bašný, Němec.   ŽK  :  0  - Pochyla, Karas, Schneider, Zeman (všichni H.Moštěnice)    ČK :  80.Jemelka (H.Moštěnice)          Diváků :  20

Sestava  Hané Prostějov . Marák – Jančiar, Trnavský, Martin Kolář, Vyskočil – Hodulák, Krupička, Strouhal (81.Ociepka) – Petržela (46.Bartoň), Zatloukal, Gábor.      Trenér  :  Daniel Kolář

V sobotu 14.října v 15.00 hodin vyběhli Hanáci na  „umělku „  proti mužstvu z Horních Moštěnic  a už v 7.minutě po kopu z rohu brankou Vašinky prohrávali 0:1. Ještě, že se rychlý Gábor dostal v 11. minutě do brejku, obhodil si i brankáře a do prázdné branky srovnal na 1:1. V první půlhodině  běhaví hosté přehrávali domácí matadory a v 34.minutě šli po chybě v obraně domácích  brankou Ďopana do vedení. A aby toho nebylo málo tak hosté ještě téměř gólem do šatny zvý ;&sc aron ;ili Zedkem na  hrozivých  1:3  !  !   Do druhého poločasu nastoupili Hanáci s předsevzetím něco s výsledkem udělat. Po hodině hry dostal opět přihrávku do brejku Gábor  a snížil na 2:3. Jenže hosté využili dalšího okénka ve hře Hané a navýšili v 64.minutě Karasem na  2 : 4  &nb sp;! ! !     Domácí hráči  neustále útočili proti už unaveným hostům a výsledkem byl pokutový kop v 68. minutě za ruku hostujícího hráče.Patrik Gábor svým hattrickem snížil na 3:4. Hanákům se zvýšené úsilí ve 2.poločase vyplatilo a když už nikdo nedoufal ve změnu skore, tak po trestném kopu Gábora dorazil míč ve skrumáži před brankou vaculíka Jančiar -  4  : 4  !!!     V&n bsp;n&aacu te;sledných pokutových kopech byli domácí exekutoři 100% úspěšní a když  brankář Marák dvě penalty hráčům Moštěnic  chytil zůstaly nakonec dva body  doma.  Příští sobotu hrají Hanáci ve 14.30 hodin další  zápas v Lipníku n.Bečvou.