Fotbalisté Hané si na hřišti otevřeli střelnici.

Autor: Oldřich Lošťák <(at)>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 29. 10. 2017

Haná Prostějov- SK Radslavice  7:0  (6:0)

Branky  :  7. Zatloukal, 17., 19. a  51. Gábor, 21. a 28.Jakub Novák, 25.Čermák

Rozhodčí :  Borůvka – Kopecký, Majer   ŽK : Čermák , Kaprál – Matyáš, Jemelka

Diváků  : 52

Sestava  Hané  Prostějov :  Lošťák – Trnavský, Ohlídal (57.Jančiar), Čermák,

Martin Kolář – Strouhal (53.Vyskočil),  Kaprál,  Krupička, Jakub Novák  – Zatloukal,

Gábor.     Trenér  :  Daniel Kolář

Ve 13.kole I.B třídy sk.A  KFS Olomouc nastoupili  Hanáci proti mužstvu SK Radslavice. Co vystřelili hráči Hané na branku hostí tak to tam spadlo . . .  Už v 6.minutě otevřel skóre zápasu po přihrávce Krupičky Zatloukal  – 1:0.   V 17.minutě přihrál Kaprál volnému Gáborovi a ten sám z půlky zakončil kolem brankáře Spáčila  na 2:0. O dvě minuty později to bylo už 3:0. Po přihrávce Jakuba Nováka opět prošel obranou hostí a kolem brankáře  útočník  Gábor a nezaváhal.Ve 21.minutě to už bylo 4:0 !   Míč se dostal k volnému Jakubu  Novákovi a ten střelou k tyči navýšil skóre zápasu. Ve 25.minutě  Hanáci vedli už  neuvěřitelných 5:0 !!  To Miloš Krupička nacentroval míč do vápna hostí a Čermák z první nedal Spáčilovi žádnou šanci. Ještě ve 28.minutě se míč z dlouhého výkopu brankáře Lošťáka  odrazil k Jakubu  Novákovi a ten svou druhou brankou uzavřel skóre prvního poločasu –  rovný  půltucet . . .  Hráči  Radslavic tento stav jakoby nebrali na vědomí, neustále podnikali útok za útokem, ale v pohodě hrající domácí si vždy dokázali poradit. Ve druhém poločase přidali Hanáci ještě v 51.minutě  gól   s e d m ý.   To Gábor , který byl hlídán i  třemi hráči soupeře, upravil svým hattrickem na hrozivou sedmičku.

V příštím , předehrávaném kole (prvním jarním)  zajíždí Hanáci v neděli 5.listopadu do Želátovic.