fotoalbum
  Vyhledávání

Vyhledat text

Nábor do přípravky
Rodiče, chcete aby váš syn (vaše dcera) sportovali? Má váš syn (vaše dcera) 5 a více let? Přihlaste ho (ji) do fotbalu! Volejte trenérovi na 724280113 (p. Rek) nebo pište na i.rek@seznam.cz. Přijímáme děti od 5 - 12 let.
  Hledáme trenéry mládeže
Stále hledáme zájemce o trénování mládežnických týmů. Volejte, prosím, na 777 943 910 (p. Kolář).

TOPlist

Dne 16.7.2009 byl vytvořen oficiální web prostějovského fotbalového oddílu TJ Haná na www.hanaprostejov.cz. Zaniklý předchůdce této stránky (www.minifotbal.cz) byl založen 5.9.2008 jako webová stránka fotbalové přípravky TJ Haná Prostějov.

Projekt rozdělení spolku TJ Haná

Info a novinky
09.09.2016: Tréninky mládeže

POZOR !!!

Tréninky benjamínků (roč. 2010, 2011, 2012), mladší přípravky (2008, 2009) a starší přípravky (2006, 2007) se konají každé pondělí, středu a pátek od 17.30 na umělé trávě za místním nádražím. První trénink je v pondělí 12.9.2016.

Metle si odvezly z Hané rukavici

TJ Haná Prostějov  - S.Otaslavice      5:2  ( 2:2)

Branky : 17.Zatloukal, 34. a 54.Ohlídal, 67. a 72.Daniel Kolář  –  30. a 44. Kaláb

Rozhodčí  :  Nezhyba – Spurný, Kvapil   ŽK  :  Kaprál – Koudela    Diváků  : 50

Sestavy.   TJ Haná Prostějov : Lošťák – Jančiar, Ohlídal, Martin Kolář, Michal Trnavský – Pavel Trnavský (63.Ondráček), Krupička, Kaprál, Strouhal (59.Daniel Kolář)  -  Světlík (71.Levinský), Zatloukal (83.Vyskočil)   Hrající trenér :  Martin Kolář

Sokol  Otaslavice :  Orálek  –  Ruszó, Koudela, Kaplánek (80.Vlachynský), Liška – Gerneš, Šubrt, Vogl, Hrazdíra (59.Hladík), Rušil (53.Skalický)  -  Kaláb     Hrající trenér : Ondřej Vlachynský

Ve druhém kole okresního přeboru nastoupili Hanáci proti celku  z Otaslavic, který minulý víkend dostal doma pětku od béčka Určic. Počasí se už trochu umoudřilo, nebylo takové vedro, protože bylo zataženo. Prvních 15 minut zápasu se na každé straně vyznamenali brankáři, kteří kryli každý po jedné gólové šanci. V 17.minutě však našel svojí přihrávkou domácí Kaprál  Zatloukala a ten otevřel skóre zápasu. Stejný hráč o pět minut později pronikl před gólmana Orálka, ale ten jeho šanci zneškodnil. Po půlhodině hry hostující Gerneš přihrál Kalábovi, který střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Hosté se z bodu dlouho netěšili, protože v 34.minutě zahrával rohový kop Krupička, míč se ve vápně odrážel a dostal se k volnému Ohlídalovi. Hanácký zadák míč z první napálil a ten přes ruce gólmana Orálka skončil pod břevnem.- 2:1.Když už se domácí pomalu chystali do kabin tak hosté využili chvilkového zaváhání Kaprála a gólem do šatny Kalábem vyrovnali.

Radost z vyrovnání však hráčům „ Metel „ netrvala dlouho.  V  54.minutě poslal Krupička svůj dlouhý centr z místa rohového kopu do vápna a tam jako přes „kopírák“ jej poslal Ohlídal opět pod víko  Orálkovy  svatyně. Tato branka Hanáky povzbudila a ještě více zvýšili svoji  aktivitu.  Krupička šel sám v 65.minutě na Orálka, ale ten jeho střelu vystihl a zneškodnil. O dvě minuty později využil Daniel Kolář fatální chyby hostujících stoperů a pohodlně zvýšil na 4:2. Ještě v 72.minutě přihrál Zatloukal Danielu Kolářovi, který se štěstím nadvakrát „ posvačil“ gólmana hostí a upravil na konečných 5:2.

| Autor: Oldřich Lošťák | Vydáno dne 16. 08. 2015 | 164 přečtení |
| Počet komentářů: 2 | Přidat komentář |