Fotoalbum
fotoalbum
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Nábor do přípravky
Rodiče, chcete aby váš syn (vaše dcera) sportovali? Má váš syn (vaše dcera) 5 a více let? Přihlaste ho (ji) do fotbalu! Volejte trenérovi na 724280113 (p. Rek) nebo pište na i.rek@seznam.cz. Přijímáme děti od 5 - 12 let.
  Hledáme trenéry mládeže
Stále hledáme zájemce o trénování mládežnických týmů. Volejte, prosím, na 777 943 910 (p. Kolář).
  Vedení klubu
Předseda:
Daniel Kolář
mobil: 777943910
e-mail: dakolar(at)seznam.cz

Sekretář:
Pavel Winkler
Adresa: Na okraji 8,
796 04 Prostějov
tel.: 582 363 169
mobil: 607 213 140

Šéftrenér mládeže:
Bc. Petr Sedláček
mobil: 721 118 508
e-mail: p.sedlacek(at)svehlova.cz

Kontaktní formulář

  Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
  Informace
Oficiální web
fotbalového klubu
TJ Haná Prostějov
(od r. 1999)
www.hanaprostejov.cz
email: hana.fotbal(at)seznam.cz

Haná na Facebooku

TOPlist

Dne 16.7.2009 byl vytvořen oficiální web prostějovského fotbalového oddílu TJ Haná na www.hanaprostejov.cz. Zaniklý předchůdce této stránky (www.minifotbal.cz) byl založen 5.9.2008 jako webová stránka fotbalové přípravky TJ Haná Prostějov.

Projekt rozdělení spolku TJ Haná

  Info a novinky
09.09.2016: Tréninky mládeže

POZOR !!!

Tréninky benjamínků (roč. 2010, 2011, 2012), mladší přípravky (2008, 2009) a starší přípravky (2006, 2007) se konají každé pondělí, středu a pátek od 17.30 na umělé trávě za místním nádražím. První trénink je v pondělí 12.9.2016.

  Los soutěží PODZIM 2015
Muži
Dorost
  Tréninky
  Partneři
 
SPONZORUJÍ NÁS - DĚKUJEME

Mladší přípravka obhájila na Sigmě bronzové medaile

Mladší přípravka r. 2003, hala Šibeník
turnaj SK SIGMA Olomouc, 12.2. 2011Turnaj byl původně plánovaný pro osm družstev, ale v den konání odřekli účast dva teamy (Vítkovice a Mohelnice) a pořadatelé se rozhodli k tomuto faktu upravit hrací dobu z původních 13 min. na 20 min. (2 x 10 min.) s dvouminutovou přestávkou uprostřed. Na tuhle alternativu nebyl náš team připravený, protože jsme neměli dostatečný počet hráčů na střídání, což se v průběhu turnaje ukázalo jako klíčové.

Organizace turnaje byla jako již tradičně v Olomouci bezproblémová a až na poslední zápas s Brnem, byl velmi kvalitní i výkon rozhodčích, kteří dle mého názoru nechávali až příliš mnoho zákroků bez odpískání (na obou stranách), pouze s ponechanou výhodou a hrozilo zranění hráčů.

V silné konkurenci odvedli kluci velmi dobrý výkon a znovu ukázali chuť vítězit a poprat se o výsledek se silnějším soupeřem. Mezi naše nejlepší hráče patřili Karel Šmehlík, který svoji bojovností a neustálými výpady na soupeřovu bránu strhával ke hře celý náš team, Filip Rozehnal, jenž svoji téměř bezchybnou hrou držel naši obranu, Nicolas Zahradníček, který plnil pokyny trenérů a vyplňoval mezeru mezi naším útokem a obranou, což mělo za následek zlepšení hry směrem dopředu a velké překvapení turnaje Adam Rozsypal, který stál v bráně jako skála a svým výkonem podržel náš team a jako bonus přidal dvě krásné branky z pokutového a trestného kopu.

 

 

Haná Prostějov – SK SIGMA Olomouc A            1 : 2

 

Tentokrát se nám podařilo zlomit „prokletí“ zahajovacích zápasů a kluci hráli se 100 % nasazením od první minuty zápasu. První náš vstřelený gól však padl do vlastní brány, kdy Tomáš K. nešťastně srazil nechytatelně míč v dobré víře zablokovat soupeřovu přihrávku. V zápětí následovala další změna skóre, kdy soupeř po pěkné kombinaci zvýšil na 0:2. Odpověď přišla brzy, kdy náš brankář Adam R. nekompromisně z přímého kopu umístnil nechytatelnou přízemní střelu k zadní tyči. Následovalo několik šancí na obou stranách, kdy soupeř nastřelil dvě tyče a naši útočníci neproměnili dobré střelecké příležitosti, zejména po samostatných průnicích Káji Š. Ke změně skóre však již nedošlo. Proti silnému soupeři (celkovému vítězi turnaje) jsme se nebáli hrát otevřenou hru a nebýt několika individuálních chyb, mohli jsme pomýšlet i na remízu.

 

Branky: Adam Rozsypal

 

Klady zápasu:

- skvělé nasazení a obětavá hra celého teamu

- dobré zákroky proti tvrdým střelám soupeře našeho brankaře

Zápory zápasu:

- nedůrazná obrana v prvních minutách hry

 

 

Haná Prostějov – Šumperk             0 : 2

 

Pro trenéry infarktový zápas, kdy se naši útočníci předháněli v tom, co všechno je možné zahodit (řečeno fotbalovým slangem) a co vše soupeři dovolíme. Naši kluci jakoby byli unaveni z předchozího zápasu, hráli nedůrazně, obrana zůstávala daleko za útočnou formací, hra byla nekompaktní a nepomohla ani slova trenérů v přestávce mezi poločasy. Po přestávce se na naší hře téměř nic nezměnilo a tak jsme soupeři vlastně dovolili vyhrát. Nezbývalo než se poučit z chyb, na tenhle zápas rychle zapomenout a připravit se na další.

 

 

SK SIGMA Olomouc B - Haná Prostějov             1 : 3

 

Pokud jsme chtěli pomýšlet na lepší umístění a neodejít z turnaje se svěšenými hlavami byl tenhle zápas klíčový. Myslím, že si to uvědomili i naši hráči a možná tomu napomohla i promluva trenérů v kabině po nešťastném zápase se Šumperkem. Změna nastala i v sestavě, kde bylo cílem dosáhnout větší ofenzivní obrané hry. Od první minuty zápasu bylo jasné, že kluci hrát chtějí a předchozí zápas prostě a jednoduše vypustili. Soupeři jsme mnoho nedovolili a diktovali jsme hru od začátku do konce utkání. Skóre otevřel Filip R. po ukázkovém průniku a následném zakončení. Následovala dorážka Ondry K. ve skrumáži po rohovém kopu a důraz při napadání Káji Š. který vypíchnul míč před olomouckým brankařem a vsítil třetí gól. Konečný stav utkání uzavřel soupeř, po našem zaváhání v obranné fázi hry.

 

Branky: Filip Rozehnal, Ondřej Kolmačka, Karel Šmehlík

 

Klady zápasu:

- dobrá součinnost mezi obranou a útokem – odstranění tohoto nedostatku z předchozího zápasu

- kombinace při rozehrávce

- důraz útočníků

- dobré rozehrávání našeho brankaře

Zápory zápasu:

- občasná ztráta koncentrace, nesledování míče

- neproměňování šancí (zejména Ondra K.)

 

 

Haná Prostějov – Slavonín              2 : 1

 

Pokud jsme chtěli pomýšlet na medailové umístění, museli jsme vyhrát. Slavonín přijel s dobrým teamem a jeho hra budila respekt. Zvláště výkony jejich brankaře, který se v průběhu turnaje rozchytal a předváděl krásné zákroky. Naši kluci však neponechali nic náhodě a nastoupili do utkání plní odhodlání vyhrát a bojovali o výsledek do poslední vteřiny. Podpora byla znát i ze strany rodičů a vypjaté utkání zvládnuli nakonec i trenéři obou celků po výhradách k rozhodnutím rozhodčích. První gól vstřelil náš brankař Adam R. z pokutového kopu. Skvěle chytající brankář Slavonína sice pěkně kopnutou střelu přikryl, ale razance střely našeho hráče byla rozhodující. Následovala krásná individuální akce Káji Š., který svým typickým průnikem po pravé straně a zakončením k zadní tyči potvrdil nejlepšího hráče našeho teamu a nebál bych se říci i turnaje. Soupeř měl také několik pěkných akcí, ale branku vsítil až z penalty, kdy jinak bezchybně chytající Adam R. nepochopitelně chytil do rukou míč před územím brankoviště. Ke změně výsledku nedošlo ani po další nařízené penaltě, kterou neproměnil Nicolas Z. a tak naši kluci zaslouženě vyhráli dramatické utkání.

 

Branky: Adam Rozsypal, Karel Šmehlík

 

Klady zápasu:

- skvělé nasazení a obětavá hra celého teamu

- výkon Filipa R. (bezchybná hra v obraně)

Zápory zápasu:

- neproměňování šancí

 

 

SPARTA Brno - Haná Prostějov   5 : 0

 

V případě porážky Brna by nám patřilo druhé místo, ale soupeř nastoupil s velice silným celkem. Všechny teamy porážel rozdílem třídy a se SIGMOU A prohrál v poslední minutě, kdy ještě vedl rozdílem jedné branky. Naši kluci sice nastoupili s odhodláním vyhrát, ale podepsala se zde již únava z předchozího těžkého zápasu (úplně přestal hrát Ondra K.). Soupeř byl na tom ještě hůře, nastupoval do dvou utkání po sobě, ale s možností střídat vyrovnané čtyřky. Musíme také uznat, že hráči Brna byli technicky zdatnější a po právu zvítězili. My jsme však nenechali soupeři nic zadarmo a to se cení.

 

Klady zápasu:

- vložení zbytku sil hráčů do zápasu i za rozhodnutého stavu

Zápory zápasu:

- nereagování na rychlé rozehrávky soupeře (únava hráčů)

- benevolence rozhodčích k nedovoleným zákrokům hráčů na obou stranách

 

Sestava turnaje: Adam Rozsypal - Tomáš Kobliha, Filip Rozehnal, Ondřej Kolmačka (také útok) - Karel Šmehlík, Nicolas Zahradníček (také obrana), Dan Černý, Adam Vágner.

Tabulka:

1. SK Sigma Olomouc A       15 bodů
2. Sparta Brno                     12 bodů
3. Haná Prostějov                  6 bodů
4. FK SAN-JV Šumperk           4 body
5. Slavonín                           3 body (lepší vzájemný zápas)
6. SK Sigma Olomouc B         3 body

 

Autor článku: Zdeněk Kolmačka


| Autor: administrator | Vydáno dne 15. 02. 2011 | 1784 přečtení |
| Počet komentářů: 25 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.