fotoalbum
  Vyhledávání

Vyhledat text

Nábor do přípravky
Rodiče, chcete aby váš syn (vaše dcera) sportovali? Má váš syn (vaše dcera) 5 a více let? Přihlaste ho (ji) do fotbalu! Volejte trenérovi na 724280113 (p. Rek) nebo pište na i.rek@seznam.cz. Přijímáme děti od 5 - 12 let.
  Hledáme trenéry mládeže
Stále hledáme zájemce o trénování mládežnických týmů. Volejte, prosím, na 777 943 910 (p. Kolář).

TOPlist

Dne 16.7.2009 byl vytvořen oficiální web prostějovského fotbalového oddílu TJ Haná na www.hanaprostejov.cz. Zaniklý předchůdce této stránky (www.minifotbal.cz) byl založen 5.9.2008 jako webová stránka fotbalové přípravky TJ Haná Prostějov.

Projekt rozdělení spolku TJ Haná

Info a novinky
09.09.2016: Tréninky mládeže

POZOR !!!

Tréninky benjamínků (roč. 2010, 2011, 2012), mladší přípravky (2008, 2009) a starší přípravky (2006, 2007) se konají každé pondělí, středu a pátek od 17.30 na umělé trávě za místním nádražím. První trénink je v pondělí 12.9.2016.

Termíny :    ročník 2004 – středa  28.9. 2011,  ročník 2001 – pátek 28.10. 2011

Místo konání :    Šumperk, Tyršův stadion, Travnaté hřiště č.1 nebo 2, nebo umělá tráva
Zahájení :          Začátek prvního utkání 9.00 hod.
Startovné :    1 000,- Kč  (platba před zahájením turnaje)

Hrací doba :    1 x 15  minut (přestávka mezi zápasy 5 minut), případně upraveno podle počtu přihlášených týmů

Hrací systém :     Ve skupinách každý s každým, následně  o umístění play off.

Počet hráčů :    Počet hráčů na hřišti   4+1 ročník 2004 , 5+1 ročník 2001.
Rozhodčí :    2 kvalifikovaní rozhodčí  OFS Šumperk
Pravidla hry :    Hraje se dle pravidel pro minifotbal.
Současně budou probíhat dvě utkání na obou polovinách hřiště (na šířku). Malá domů je povolena (jen u roč.2004), brankář může míč do hry uvádět výkopem i výhozem rukou, míč se však musí dotknout hřiště na vlastní polovině. Pokud ne, následuje nepřímý volný kop z poloviny hřiště !

Občerstvení :    Pořadatel zajistí pitný režim (limo nebo čaj dle počasí).
V případě zájmu možnost zajištění obědů v sousedním Hotelu Sport, cena přibližně 60,- Kč (na vlastní náklady zúčastněných týmů a nutno nahlásit současně s přihláškou).

Pořadí v tabulce :    Počet bodů (3-1-0), při stejném počtu bodů rozhoduje vzájemné utkání, brankový rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek, pokutové kopy.

Přihlášení :    Meilem bartos@novomont.cz , nebo telefonicky mob. 723 666 110,
pevná linka 583 280 745, jakékoli dotazy a podání přihlášek - Bartoš Bořivoj.

| Autor: administrator | Vydáno dne 13. 09. 2011 | 1053 přečtení |
| Počet komentářů: 16 | Přidat komentář |