fotoalbum
  Vyhledávání

Vyhledat text

Nábor do přípravky
Rodiče, chcete aby váš syn (vaše dcera) sportovali? Má váš syn (vaše dcera) 5 a více let? Přihlaste ho (ji) do fotbalu! Volejte trenérovi na 724280113 (p. Rek) nebo pište na i.rek@seznam.cz. Přijímáme děti od 5 - 12 let.
  Hledáme trenéry mládeže
Stále hledáme zájemce o trénování mládežnických týmů. Volejte, prosím, na 777 943 910 (p. Kolář).

TOPlist

Dne 16.7.2009 byl vytvořen oficiální web prostějovského fotbalového oddílu TJ Haná na www.hanaprostejov.cz. Zaniklý předchůdce této stránky (www.minifotbal.cz) byl založen 5.9.2008 jako webová stránka fotbalové přípravky TJ Haná Prostějov.

Projekt rozdělení spolku TJ Haná

Info a novinky
09.09.2016: Tréninky mládeže

POZOR !!!

Tréninky benjamínků (roč. 2010, 2011, 2012), mladší přípravky (2008, 2009) a starší přípravky (2006, 2007) se konají každé pondělí, středu a pátek od 17.30 na umělé trávě za místním nádražím. První trénink je v pondělí 12.9.2016.

Prostějovská Haná dala nářez lídrovi z Nezamyslic

TJ Haná Prostějov – TJ Haná Nezamyslice  4:0 (2:0)

Branky  :  35., 42. a 52.Strouhal, 59.Zatloukal   ŽK :  Vyskočil, Krupička, Čermák – Musil

Rozhodčí  :  Mlčoch – Procházka, Holinka     Diváků  : 50

Sestavy . TJ Haná Prostějov  :   Lošťák – Jančiar, Michal Trnavský, Čermák, Martin Kolář –

Frnka, Mašík, Krupička (76.Zbožínek), Vyskočil (59.Ondráček) – Strouhal (69.Daniel Kolář),

Zatloukal.    Hrající trenér Martin Kolář

TJ Haná Nezamyslice :  Soldát  –  Machálek, Lakomý, Král, Hájek – Musil (67.Matoušek),

Horák, Mariánek, Přikryl (56.Moler) – Dostalík (46.Špička), Máj (76.Novotný).  Trenér : Vlastimil

Michlíček

Ve 28. kole okresního přeboru se  na „umělce“ utkala dvě mužstva, která mají ve svém názvu TJ Haná, Haná Prostějov a Haná Nezamyslice. Také to byl současně souboj druhého s prvním v okresní tabulce. Obě mužstva zahájila utkání velmi opatrně a první přímou střelu na branku vyslal domácí  Mašík až ve 22.minutě. Golman Soldát míč na prsou ztlumil a chytil. O deset minut později pro změnu hostující Král vyplašil  z dálky domácího  gólmana, ale Lošťák míč padající do šibenice vyrazil.Ve 34.minutě šla hlavička domácího Čermáka , po rohovém kopu Krupičky, těsně vedle branky. V 35.minutě byl před pokutovým územím hostí faulován  Strouhal. Ten si postavil míč na místo faulu a překvapivou přízemní střelou prostřelil všechno před sebou a míč skončil za zády brankáře Soldáta – 1:0. Další ránu do vazu dostali hosté o sedm minut později. To šel míč z obrany domácích po ose Jančiar, Frnka, Mašík, Krupička, Zatloukal.  Útočník Hané přihrál volnému Strouhalovi,  pro něhož už nebylo problémem překonat Soldáta – 2:0.

Ve druhém poločase unikl po pravé straně „ neúnavný“ domácí Zatloukal, opětovně našel volného Strouhala, který i potřetí překonal Soldáta – 3:0.  A to se ještě v 59.minutě opřel do míče přímo z voleje Zatloukal a zvýšil  na 4:0.  A  tak  po hodině hry bylo téměř rozhodnuto.  Domácí Hanáci uštědřili své nezamyslické  jmenovkyni  tvrdou lekci. Čtvrthodiny před koncem se do velké šance dostal střídající Daniel Kolář, ale trefil pouze tyč a jeho bratr a „trenér“ v jedné osobě Martin mířil vedle Soldátovy tyče.    Hosté také ještě zahrozili v 70.minutě, když střídající Moler těsně minul domácí branku a zejména v 85.minutě, když Mariánek  vypálil z trestného kopu přímo do šibenice domácí branky , ale Lošťák odvážným skokem míč vyrazil.

Slovo trenéra domácích Martina Koláře  : Prvních deset minut bylo vlažných a až po čtvrthodině hry jsme převzali iniciativu a na hřišti dominovali.  Podali jsme výborný výkon a výhra byla zasloužená.

| Autor: Oldřich Lošťák | Vydáno dne 02. 06. 2015 | 298 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |