fotoalbum
  Vyhledávání

Vyhledat text

Nábor do přípravky
Rodiče, chcete aby váš syn (vaše dcera) sportovali? Má váš syn (vaše dcera) 5 a více let? Přihlaste ho (ji) do fotbalu! Volejte trenérovi na 724280113 (p. Rek) nebo pište na i.rek@seznam.cz. Přijímáme děti od 5 - 12 let.
  Hledáme trenéry mládeže
Stále hledáme zájemce o trénování mládežnických týmů. Volejte, prosím, na 777 943 910 (p. Kolář).

TOPlist

Dne 16.7.2009 byl vytvořen oficiální web prostějovského fotbalového oddílu TJ Haná na www.hanaprostejov.cz. Zaniklý předchůdce této stránky (www.minifotbal.cz) byl založen 5.9.2008 jako webová stránka fotbalové přípravky TJ Haná Prostějov.

Projekt rozdělení spolku TJ Haná

Info a novinky
09.09.2016: Tréninky mládeže

POZOR !!!

Tréninky benjamínků (roč. 2010, 2011, 2012), mladší přípravky (2008, 2009) a starší přípravky (2006, 2007) se konají každé pondělí, středu a pátek od 17.30 na umělé trávě za místním nádražím. První trénink je v pondělí 12.9.2016.

Los soutěží PODZIM 2015
  Tréninky
  Partneři

SPONZORUJÍ NÁS - DĚKUJEME

Tři branky v pěti minutách rozhodly zápas Hané se Zdětínem.

TJ Haná Prostějov – TJ.Sokol Zdětín  5:1 (1:0)

Branky :  45.Gábor, 58.Marek Holomek, 60.Hodulák, 62.Strouhal, 81.Zatloukal – 57.Lubomír Keluc

Rozhodčí : Procházka – Bureš, Lošťák     ŽK :  Zdráhal (Z)   Diváků : 67

Sestava TJ Haná Prostějov :  Lošťák – Vyskočil, Trnavský, Martin Kolář, Světlík – Marek Holomek

(61.Strouhal), Krupička, Hodulák, Dominik Holomek (70.Ondráček) – Gábor, Zatloukal (81.Ociepka)

Trenér  :  Daniel Kolář

V zápase mezi lídrem  a posledním týmem tabulky okresu se dlouho nemohli hráči Hané prosadit. Pokud  se dostali do šance, tak brankář Menšík byl vždy připraven. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek tak domácí Gábor hlavičkou poslal Hanáky do vedení. Hosté kontrovali v 57.minutě, krásnou střelou Lubomíra Keluce  k tyči . Poté se však Hanákům podařil husarský kousek a během pěti minut vstřelili tři branky !   A to byl na hřišti Strouhal necelou minutu  ! ! To byl skvělý tah trenéra Dana Koláře !  V 81.minutě uzavřel skóre zápasu na 5:1  Zatloukal.  Příští neděli 28.5.2017 nastoupí Hanáci v 16.30 hodin ve Ptení.  Ať žije Haná !  Haná je věčná !

| Autor: Oldřich Lošťák | Vydáno dne 22. 05. 2017 | 38 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |