fotoalbum
  Vyhledávání

Vyhledat text

Nábor do přípravky
Rodiče, chcete aby váš syn (vaše dcera) sportovali? Má váš syn (vaše dcera) 5 a více let? Přihlaste ho (ji) do fotbalu! Volejte trenérovi na 724280113 (p. Rek) nebo pište na i.rek@seznam.cz. Přijímáme děti od 5 - 12 let.
  Hledáme trenéry mládeže
Stále hledáme zájemce o trénování mládežnických týmů. Volejte, prosím, na 777 943 910 (p. Kolář).

TOPlist

Dne 16.7.2009 byl vytvořen oficiální web prostějovského fotbalového oddílu TJ Haná na www.hanaprostejov.cz. Zaniklý předchůdce této stránky (www.minifotbal.cz) byl založen 5.9.2008 jako webová stránka fotbalové přípravky TJ Haná Prostějov.

Projekt rozdělení spolku TJ Haná

Info a novinky
09.09.2016: Tréninky mládeže

POZOR !!!

Tréninky benjamínků (roč. 2010, 2011, 2012), mladší přípravky (2008, 2009) a starší přípravky (2006, 2007) se konají každé pondělí, středu a pátek od 17.30 na umělé trávě za místním nádražím. První trénink je v pondělí 12.9.2016.

Haná Prostějov - Brodek u PV 4:0

Sestava: Marák Jan,Tetera Vojtěch,Tetera Ondřej,Zatloukal Jan,Korčák Jiří,Vyroubal Daniel,Alexy Jan,TomekJan,Trnka Jan,  Halenka Daniel,Hénik Michal, Hangurbadžo Alexandr, Malík Jaromír,Růžička Václav,Vybíral Jakub,Janura Leonardo.

6 0 1 33:15 18 Ano, tušíte správně, nejedná se o čísla do sportky, ale o dosavadní výsledky našich žáků v okresním přeboru. Přesněji řečeno, jedná se o výsledky před nedělním zápasem s Brodkem u Prostějova,doposud nejlepším týmem naší soutěže.
    V předchozím kole kluci vydřeli tři body v Kostelci. Tuto výhru jsme považovali za náš nejlepší výkon, ale to jsme ještě netušili, co nás čeká v dalším kole.
    Věděli jsme, že se náš tým herně posouvá dopředu. Na trénincích jsme se snažili o co nejlepší výkony, abychom měli co největší šanci na bodový úspěch v nedělním zápase. Celý tým si tajně povídal o případné výhře, ale o třech bodech nahlas nemluvil snad nikdo.Ano, drželi jsme se při zemi a to se nakonec ukázalo jako správný přístup.
    Zápas začal očekávanou herní převahou kluků z Brodku. Ta však trvala jen chvíli a k překvapení, nejen hostujícího týmu, ale i diváků, ruce hráčů Hané, jejich rodičů a trenérů vylétly vzhůru – 1:0!. V tu chvíli začínalo být jasné, že v tomto zápase nebudeme hrát druhé housle. Ukázalo se, jak důležitá je spolehlivá obrana, bojovná záloha a rychlý útok. Úspěšně jsme ubránili několik ojedinělých šancí soupeře a připsali jsme si další zářez na pažbě 2:0!. Minuty ubíhaly a rozhodčí ukončil první poločas.
    Během přestávky bylo na našem týmu vidět, jak moc se soustředí na to, aby toto své malé dobrodružství dotáhl do úspěšného konce. V druhém poločase se očekával tlak hostů, ale obrat se nekonal. Právě naopak. Nejdříve náš brankář ukázal, že je nedílnou součástí týmu Hané a předvedl krásný zákrok, když soupeře vychytal v jisté gólové šanci. Z dalšího pokusu hostů těžila naše obrana, která rychle předala míč přesné záloze, a odtud už míč putoval k druhému nejlepšímu střelci soutěže – 3:0! Zápas najednou začal mít jasnější průběh a náš tým již věděl, že se bude slavit. Kdo by si však myslel, že nám stačilo dosavadní vedení, ten by odešel bez kalhot. Soustředěnost a především úžasná disciplinovanost nám ještě jednou v zápase přinesla své ovoce a skóre se měnilo na konečných 4:0.
    Kluci si za tento zápas zaslouží respekt a velké poděkování. Ukázalo se, že fotbalové umění není jen o technice, ale i o přístupu ke hře a především o týmové spolupráci. Proto věřím, že nikdo z nás nepoleví a všichni na sobě budou nadále pracovat. Celému týmu přejem, aby si udržel jiskru a elán, který v souboji s Brodkem předvedl. Oléééé, Haná!

PS: 7 0 1 37:15 21

| Autor: Jan Zlámal | Vydáno dne 11. 10. 2013 | 1332 přečtení |
| Počet komentářů: 89 | Přidat komentář |